Aktualności

FIBARO Swipe zwycięzcą INNOVATIONSPREIS-IT 2016


THINK. INNOVATION - Pod tym hasłem, kilka tysięcy firm przedstawiło swoje innowacyjne rozwiązania w IT Innovation Award 2016.

Mobility Trends 2015 – oddaj swój głos na FIBARO


Bierzemy udział w plebiscycie Gala Mobility Trends 2015.

Fibar Group Globalnym Liderem Przyszłości


Firma Fibar Group otrzymała prestiżową nagrodę – Globalni Liderzy Przyszłości przyznawaną przez think tank „Poland, Go Global!”

FIBARO Starter Kit dostępny w Polsce


Nasz pakiet startowy – FIBARO Starter Kit jest już dostępny w Polsce.

Motion Sensor z nagrodą 2015 TWICE VIP Awards


Jedno z naszych flagowych urządzeń, czujnik ruchu Motion Sensor, otrzymało główną nagrodę w kategorii General Sensors/Smart Plugs w konkursie 2015 TWICE VIP AWARDS. O zwycięstwie zadecydowało głosowanie sprzedawców i dystrybutorów, którzy oceniali cechy produktów, ich design oraz korzyści, jakie przynoszą klientom. Była to trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez portal TWICE - jeden z najbardziej poważanych tytułów w przemyśle elektroniki konsumenckiej.

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt - Dimmer 2


Miło nam poinformować, że wprowadzamy na rynek najnowszy mikromoduł Dimmer 2.

FIBARO uhonorowane na Gali European Bussines Awards


Nagrody! Nagrody! Fibaro juz po raz drugi zostało uhonorowane tytułem "Ruban d'Honneur Business of the Year Award" w konkursie European Business Awards. Wielka Gala odbyła się w Londynie i wzięło w niej udział 800 przedsiębiorców z całej Europy. To wielkie wydarzenie. Dziękujemy.

FIBARO laureatem Inicjatora Innowacji


Miło nam poinformować, że Fibar Group został Laureatem pierwszej edycji konkursu „Inicjator Innowacji”

FIBARO na CeBIT 2015!


Przyjdź i dowiedz się więcej o przyszłości automatyki domowej.

FIBARO Motion Sensor uhonorowany prestiżową nagrodą CES 2015 Innovation Award


FIBARO Motion Sensor otrzymał nagrodę CES 2015 Innowation Awards w kategorii Smart Home Product, to jedno z najważniejszych wyróżnień światowego rynku elektroniki użytkowej.

FIBARO zwycięzcą konkursu Dobry Wzór Roku 2014


Z dumą informujemy, że nasze Sensory: Flood, Motion, Smoke oraz Door/Window otrzymały nagrodę Główną Wzór Roku 2014 oraz Dobry Wzór w Kategorii Technologie w 21 edycji konkursu Insytutu Wzornictwa Przemysłowego.

FIBARO Dobrą Marką 2014


FIBARO w gronie najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek na polskim rynku. „Dobra Marka 2014- Jakość, Zaufanie, Renoma”

“Oscar design'u” dla FIBARO Flood Sensor


Niezmiernie miło nam poinformować, że FIBARO Flood Sensor znalazł się wśród zwycięzców IF Design Award 2014

FIBARO drugi raz z rzędu zwycięzcą konkursu Męska Rzecz 2013


FIBARO Wall Plug – najmniejszy na świecie inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii – zwyciężył w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz 2013. Wall Plug został uznany za najbardziej męski produkt roku w kategorii Gadżet i elektronika.

Laur Innowacyjności 2013


System FIBARO został nagrodzony Laurem Innowacyjności 2013 w Ogólnopolskim konkursie im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne.

Wizjonerzy 2013


W II edycji konkursu „Wizjonerzy 2013”, 27 września, podczas Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie wręczono nagrody wizjonerom polskiego biznesu.

FIBARO wyrusza na wyprawę w Himalaje.


28 sierpnia Mariusz Małkowski, członek Z-wave Alliance wyrusza w Himalaje, by udowodnić, że nawet z ośmiotysięcznika, można mieć pełną kontrolę nad swoim domem.

Doskonały design Wall Plug'a doceniony


Z przyjemnością informujemy, że FIBARO Wall Plug zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2013 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.

Aplikacja na iPada już jest!


Od dziś możesz kontrolować swój dom z każdego miejsca na świecie z nową aplikacją FIBARO for iPad. Niezwykle intuicyjna i funkcjonalna aplikacja pozwala cieszyć się komfortem dnia codziennego. Sterowanie i kontrola Twojego domu nigdy nie były tak proste.

Aplikacja FIBARO ANDROID juz jest!


Już od dziś w Google Play znajdziesz aplikację na urządzenia mobilne oparte o system Adnroid.

PIGIB nagradza FIBARO


Podczas gali otwierającej wystawę Teletechnika 2013 System FIBARO uzyskał nagrodę przyznawaną przez Polską Izbę Gospodarczą Inzynierów Budownictwa. Docenienie przez specjalistów z branży jest dla nas niezwykle cenne. Dziękujemy bardzo.

Ministerstwo Gospodarki nagradza FIBARO WALL PLUG


Fibaro Wall Plug został nagrodzony przez Ministerstwo Gospodarki jako 1 z 3 najbardziej innowacyjnych produktów dostępnych w Polsce.

Sukces na Targach ELEKTROTECHNIKA


Rozwiązanie FIBARO uzyskało I miejsce na Targach Elektrotechnika 2013. Dziękujemy!

ZŁOTY VOLT dla FIBARO


System FIBARO został nagrodzony przez Polską Izbę Gospodarczą Elektrotechniki - jako NAJLEPSZY PRODUKT ELEKTROTECHNICZNY Targów Elektrotechnika 2013. Serdecznie dziękujemy!

CEBIT: Nagroda redaktorów dla Wall Plug


Targi już za nami a tu informacja o kolejnym sukcesie. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że FIBARO WALL PLUG dostał nagrodę redaktorów pism technologicznych, jako najciekawszy produkt CEBITU. Dziękujemy bardzo!

FIBARO w ONECIE- FILM


FIBARO w roli głównej w programie TWARDY RESET Zbigniewa Urbańskiego. Zapraszamy do oglądania: http://wideo.onet.pl/nowe-technologie-inteligenty-dom-z-polskim-systemem-fibarotwardy-re,119065,w.html

FIBARO systemem alarmowym


Niezmiernie miło nam poinformować, ze urządzenia wchodzące w skład systemu FIBARO uzyskały certyfikację alarmową klasy C - czyli jako profesjonalny system alarmowy.

FIBARO w Dzień Dobry TVN


Dziś widzowie "Dzień Dobry TVN" mogli dowiedzieć się, jak stworzyć sobie inteligentny dom- między innymi dzięki FIBARO :) Jeśli nie oglądaliście na żywo,materiał możecie zobaczyć tutaj: http://dziendobry.tvn.pl/video/zamieszkaj-w-inteligentnym-domu,1,newest,74084.html

Wielki sukces FIBARO na CES


Pierwszy raz na targach CES w Las Vegas a już niebywały sukces. Nasz debiut został opisany przez największy portal poświęcony elektronice w USA Engadget. Link do naszego wywiadu na: http://www.engadget.com/2013/01/11/fibaro-home-automation-hands-on/

Home Center 2 w finale plebiscytu Męska Rzecz 2012


Z dumą informujemy, że centralka Home Center 2 została zakwalifikowana przez jury do finału konkursu Męska Rzecz 2012 w kategorii "Gadżet i elektronika"!

HC2 - finalistką konkursu DOBRY WZÓR 2012


Miło nam poinformować, iż HC2 została finalistką najważniejszego w Polsce konkursu w zakresie designu- "Dobry Wzór". Konkurs organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Nominację otrzymaliśmy od Ministerstwa Gospodarki.

Fibaro Liderem Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT


Zostaliśmy Liderem Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT!. 20 grudnia br.w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu zostały ogłoszone oficjalne wyniki regionalnych edycji. Bardzo nam miło, iż kolejny raz nasze rozwiązanie zostało docenione.

Idealny dom i wnętrze - wyróżnienie


Fibaro zostało wyróżnione na targach IDEALNY DOM i WNETRZE, które odbywały się w Warszawie w dniach 15-17 września 2011.

E-poznań pisze o Fibaro


Motto stolicy Wielkopolski "Poznań miasto know how" ponownie zostało potwierdzone. We współpracy poznańskich wynalazców z pasjonatami elektroniki powstało najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku - system FIBARO." więcej można przeczytać na stronie epoznan

System fibaro wspierany przez serwisy


Szczegółowe informację odnośnie naszych produktów dostępne są również na stronach: www.automatyka-budynkowa.com; www.forelite.pl; www.srodowisko.pl; automatyka.pl;

TVBiznes "e-biznes" opowiada o systemie Fibaro


Nasze rozwiązanie zostało zauważone przez opiniotwórczy magazyn TVBiznes "e-biznes" Fibaro został oceniony jako ciekawe innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku. Zapraszamy do obejrzenia: TVBiznes

Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2008


Z przyjemnością informujemy, iż 20.05.2011 otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2008 deklarujący zgodności naszego systemu zarządzania z wyżej wspomnianą normą w następującym zakresie: Projektowanie i nadzór produkcji Sprzedaż oraz montaż elementów elektronicznych. Certyfikat został wystawiony przez szwajcarską instytucje QS Zurich AG. zobacz certyfikat

System Fibaro doceniony przez Urząd Miasta Poznań


System Fibaro został doceniony przez Urząd Miasta Poznań jako projekt wpisujący się w strategię miasta "Poznań miasto Know-How". Szczegóły na www.workshops.poznan.pl/projekty.html

FIBAR Group dołączył do elitarnego klubu wielkopolskich przedsiębiorców


W kwietniu 2011r. firma FIBAR Group dołączyła do elitarnego klubu wielkopolskich przedsiębiorców Wielkopolski Klub Kapitału. Jest to czołowa organizacja zrzeszająca właścicieli i szefów wiarygodnych, rzetelnych firm o wysokim autorytecie społecznym.

Polska Izba Ekologii rekomenduje FIBARO


Miło nam poinformować że Polska Izba Ekologii rekomenduje System Fibro jako "ekologiczny system na miarę XXI wieku". Zapoznaj się z pełną rekomendacją